Kontaktuppgifter

Vi levererar utrustning & kompetens till event & mötesindustrin.

KONTORET
info@konferensteknik.se
+46 8 650 57 60

Michael Almgren-Lidman

michael@konferensteknik.se
+46 8 12201706
Dan Almgren-Lidman
dan@konferensteknik.se
+46 08 12201713
Mikael Näslund
mikael@konferensteknik.se
+46 08 12201704
Sebastian Broden
sebastian@konferensteknik.se
+46 08 12211708
Mattias Gärdström
mattias@konferensteknik.se
+46 08 12201712
William Lingefelt
william@konferensteknik.se
+46 08 12211717

Johan Halsius
johan@konferensteknik.se
+46 08 12201710
Mikael Lindberg
mikael.lindberg@konferensteknik.se
+46 08 12201709
Pontus Ljungqvist
pontus@konferensteknik.se
+46 08 12201711
Fredrik Willstrand
fredrik@konferensteknik.se
+46 08 12201703
Adam Nygren
adam@konferensteknik.se
+46 08 12201722
Robin Segerberg
robin.segerberg@konferensteknik.se
+46 08 12211724
Gustav Hällegårdh
gustav.hallegardh@konferensteknik.se
+46 08 12201723




 

Hitta till oss


GPS
WGS84: N 59° 19.79', E 17° 59.0357'
Decimal: 59.3298, 17.9839

Skicka en förfrågan

Adress

Svensk Kulturfilm Konferensteknik AB
Box 15005
Gustavslundsvägen 129
16715 Bromma

Ring oss

Det går naturligtvis bra att ringa till oss.

Du når oss på +46 8 6505760