Kontaktuppgifter

Vi levererar utrustning & kompetens till event & mötesindustrin.

KONTORET
info@konferensteknik.se
+46 8 650 57 60

Michael Almgren-Lidman

michael@konferensteknik.se
+46 8 580 80 690
Dan Almgren-Lidman
dan@konferensteknik.se
+46 70 728 77 78
Mikael Näslund
mikael@konferensteknik.se
+46 8 580 80 696
Sebastian Broden
sebastian@konferensteknik.se
+46 8 580 80 694
Mattias Gärdström
mattias@konferensteknik.se
+46 8 580 80 699
William Lingefelt
william@konferensteknik.se
+46 8 580 80 698

Johan Halsius
johan@konferensteknik.se
+46 8 580 80 998
Mikael Lindberg
mikael.lindberg@konferensteknik.se
+46 8 580 80 693
Pontus Ljungqvist
pontus@konferensteknik.se
+46 8 580 80 692
Fredrik Willstrand
fredrik@konferensteknik.se
+46 70 728 77 86
Ludvig Risbecker
ludvig@konferensteknik.se
+46 00 000 00 00
Adam Nygren
adam@konferensteknik.se
+46 00 000 00 00

Anton Bierhance Söderberg
anton@konferensteknik.se
+46 70 714 67 35
Elias Krook
elias@konferensteknik.se
+46 70 728 87 18
Gabriel Heinum
gabriel@konferensteknik.se
+46 73-986 26 65‬
Robin Segerberg
robin.segerberg@konferensteknik.se
Gustav Hällegårdh
gustav.hallegardh@konferensteknik.se
Jacob Engdahl
jacob.engdahl@konferensteknik.se
Maud Björkman
maud@konferensteknik.se

Hitta till oss


GPS
WGS84: N 59° 19.79', E 17° 59.0357'
Decimal: 59.3298, 17.9839

Skicka en förfrågan

Adress

Svensk Kulturfilm Konferensteknik AB
Box 15005
Gustavslundsvägen 129
16715 Bromma

Ring oss

Det går naturligtvis bra att ringa till oss.

Du når oss på +46 8 6505760